linkedin
12 maja 2014

I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

CMT Advisory objęło patronatem merytorycznym I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Odbędzie się on w Poznaniu, w dniach 28-29 maja 2014 r.

Mamy zaszczyt poinformować, iż we współpracy z polskimi jak i zagranicznymi firmami doradczymi oraz jednostkami akademickimi i naukowymi, CMT Advisory sprawuje patronat merytoryczny nad I Międzynarodowym Kongresem Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 28 – 29 maja br. w Concordia Design w Poznaniu, odrestaurowanym budynku Starej Drukarni. Organizatorem Kongresu jest Instytut Biznesu Rodzinnego, będący pierwszą w Polsce placówką badawczo-naukową rozpowszechniającą wiedzę o firmach rodzinnych.

Zapraszamy wszystkich z Państwa, a w szczególności osoby związane z firmami rodzinnymi, zarówno tymi małymi, jak i dużymi, do uczestnictwa w tym 2-dniowym spotkaniu, podczas którego poruszona zostanie problematyka zarządzania biznesem rodzinnym.

Wśród licznych prelegentów znajdą się osoby ze środowiska naukowo – biznesowego, posiadające bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania firmą oraz procesów sukcesji biznesu. Na Kongresie nie zabraknie również praktyków. Swoim doświadczeniem w zarządzaniu biznesem rodzinnym podzielą się z Państwem założyciele oraz właściciele znanych polskich firm rodzinnych.

To jedyny w Polsce Międzynarodowy Kongres o tematyce profesjonalizacji zarządzania, skierowany do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej informacji na temat Kongresu znajdziecie Państwo pod adresem: http://kongresfirmrodzinnych.pl/

Pozostałe aktualności

16 marca 2018

Wydłużone terminy na wywiązanie się z obowiązków dokumentacyjnych cen transferowych

Przeczytaj
12 marca 2018

CMT Advisory partnerem Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych

Przeczytaj
1 marca 2018

CMT Advisory na Kongresie Mięsnym 2018

Przeczytaj
21 lutego 2018

Dr Danuta Butka-Filipczak z prelekcją w oddziale terenowym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Przeczytaj
Wróć do listy