linkedin
2 czerwca 2014

CFA Day w Poznaniu

W dniu 28 maja 2014 r. w Poznaniu odbył się CFA Day. Było to wydarzenie skierowane do wszystkich sympatyków Programu CFA.

Program Chartered Financial Analyst (CFA) ma swój początek w 1963 roku. Od tego czasu jego prestiż w środowisku inwestycji kapitałowych oraz finansów przedsiębiorstw systematycznie wzrastał. Obecnie certyfikat CFA jest najbardziej rozpoznawalną na świecie licencją z zakresu doradztwa inwestycyjnego. Aby go otrzymać należy zdać 3 etapy egzaminu, posiadać przynajmniej stopień licencjata i minimum 4 lata doświadczenia w branży finansowej.

Certyfikat CFA lub ukończenie poszczególnych etapów egzaminu stanowi o posiadaniu wysokich kwalifikacji w dziedzinie inwestycji i finansów przez jego posiadacza. Także wśród zespołu CMT Advisory jest duża grupa pracowników stale potwierdzająca swoje umiejętności w ramach Programu CFA.

Dnia 28 maja 2014 r. w Poznaniu odbył się CFA Day. Wydarzenie skierowane było do wszystkich osób zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu Chartered Financial Analyst. Spotkanie zorganizowane zostało na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu przez SKN Inwestycji Kapitałowych Profit, którego opiekunem jest dr Piotr Stobiecki, Prezes CMT Advisory.

W roli prelegentów wykłady poprowadzili prof. dr hab. Krzysztof Jajuga - wykładowca akademicki i Prezes Chartered Financial Analyst Society of Poland - oraz dr Piotr Sieradzan - wiceprezes CFA Society of Poland.

7 czerwca br. na całym świecie odbędą się kolejne etapy egzaminu. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia.

Pozostałe aktualności

16 marca 2018

Wydłużone terminy na wywiązanie się z obowiązków dokumentacyjnych cen transferowych

Przeczytaj
12 marca 2018

CMT Advisory partnerem Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych

Przeczytaj
1 marca 2018

CMT Advisory na Kongresie Mięsnym 2018

Przeczytaj
21 lutego 2018

Dr Danuta Butka-Filipczak z prelekcją w oddziale terenowym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Przeczytaj
Wróć do listy